Üheskoos avastatame maailma!

Eco Planet eralasteaed asub Maardus, Paelrohu tee 1B, Muuga. Meie koolieelne asutus pakub turvalist ja loomulikku keskkonda, kus lapsed ilmutavad ja arendavad oma potentsiaali neile sobivas tempos ja meeldivas õhkkonnas. Meie lasteaias koheldakse kõiki lapsi suure hoole ja tähelepanuga. Me lähtume õpetamisel positiivsest ja isiklikust lähenemisest. Õppetegevuses järgitakse põhimõtet, et laps saaks eksperimenteerida kõigi viie meelega, ilma et ta tüdineks ühekülgsest ja monotoonsest tegevusest, säilitades tasakaalu ülesannete, füüsilise ja loomingulise tegevuse vahel. Samuti on lastel olemas oma aed ja mänguväljak, kus lapsed saavad joosta, liivakastis mängida, kiikuda ja õppida aiataimi hooldama. Parim, mida lapsele pakkuda, on lapsepõlv, mis saadetakse mööda looduses. Eralasteaeda Eco Planet on toetatud Euroopa Regionaalarengu Fondist 14 999,89 eurot, mille raames on soetatud lasteaiale uued seadmed. Investeeringute eesmärk ja väärtus on suurendada ettevõtte konkurentsivõimet läbi teenindusvõimsuse ja teenuse kvaliteet kasvu lõpp-kliendile. Projekti tulemuseks on müügitulu kasv.

Koostöö lapsevanematega

Meie ülesanne on tunda perede eelistusi, huve, muresid ja traditsioone; anda lapsevanemale võimalus osaleda lasteaia kasvatustöös; anda teadmisi kõikidest kasvatusvaldkondadest;

Õppetegevus

Õppekavad hõlmavad looduse, aianduse, linnu- ja ilmavaatluse tunde. Õpetunnid on üles ehitatud selliselt, et tagada, vajalike oskuste omandamine mängulises vormis loominguliste ülesannete ja mängude abil.

Keskkonnaharidus

Meie jaoks on tavalised tegevused - taimede kasvatamine, jalutuskäigud, loodusele pühendatud kunstiteoste uurimine.

2022 Vastuvõtt on avatud

Ootame lapsi alates 1,6 eluaastast.

Kontaktid

+372 55661337 info@ecolasteaed.ee

Lahtioleku aeg

Esm. - Re. 08:00 - 18:00

Aadress

Paelrohu tee 1B, Muuga, Maardu